wtorek, 18 stycznia 2011

Forma przekazu - Chciałbym dopasować się do ciebieUmieściłem ten post, gdyż prosiłbym Cię o pewną informację, którą możesz zostawić w komentarzach. Jeśli jesteś zainteresowany tym blogiem, napisz w komentarzu, w jaki sposób wolałbyś, bądź wolałabyś otrzymywać wiadomości o nauce gry - materiały w formie ćwiczeń czy nagrywanie filmików. Pozdrawiam

Jeśli chciałbyś być na bieżąco informowany o nauce gry na keyboardzie zapisz się poniżej.
Imię:
Adres email:

5 komentarzy:

 1. Materiały w jakiej formie?
  Pewnie najlepszym wyjściem było by to i to. Przyda się trochę wideo, żeby zobaczyć jak to wygląda w praktyce i przydadzą się jakieś nuty i inne rzeczy, które mi teraz nie przyjdą do głowy, bo jeszcze się na tym nie znam :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że napisałeś. Zapewne czytałeś również inne posty w których pisałem o tym czy sam się na uczysz i na czym wolałbyś rozpocząć naukę. Napisz do mnie na e-maila lub najlepiej zapisz się na listę na blogu po prawej stronie, abym miał z tobą stały kontakt i mógł ci pomóc. A jeszcze chciałem zapytać czy jesteś początkującym użytkownikiem? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. A co do pierwszego kursu to zdradzę, że już powoli kończę, także jeszcze tylko obróbka i będzie gotowy. Jeśli jesteś początkującym to myślę, że ten kurs przybliży cie do grania z podstawą którą trzeba posiadać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uczyłem się 10 lat temu trochę ponad rok. Teraz mam 20 lat, więc to było dawno i niezbyt dużo pamiętam, więc zdecydowanie jestem początkujący. Od wtedy mam stary keyboard, który już wtedy miał parę lat, ale wszystko dalej działa jak należy, więc na nim będę się uczył.
  Chcę uczyć się sam, dla własnej przyjemności.
  Na ten blog trafiłem szukając w internecie jakiś porad jak zacząć naukę, znalazłem jakieś forum na którym napisałeś o tym blogu. Akurat trafiło się to teraz, kiedy zaczynasz dopiero go prowadzić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę że obie formy gdyż odrazu weryfikuję to co czytam z konkretnym wykonaniem

  OdpowiedzUsuń