środa, 12 stycznia 2011

Czy sam się nauczę? Odpowiedź jest prosta. Tak. Nauczysz się sam, tak samo jak uczysz się czegoś w szkole, a w domu sobie to utrwalasz.
1. Nauka gry samouka.
  • Sam możesz zrobić naprawdę wiele postępów. Ja ucząc się na początku sam, nawet nie poświęcając wiele czasu, potrafiłem zagrać po kilku miesiącach utwory biesiadne, kolędy a nawet inne łatwiejsze utwory.. Ponosząc takie postępy byłem bardzo szczęśliwy, że samemu można odnieść taki sukces. Myślę, że tobie by sprawiło również wielką radość nauczenie się grania jakichś utworów posiadając tylko pewne malutkie postawy ze szkoły podstawowej. 
  • Do rozpoczęcia gry potrzebna jest Ci... naprawdę malutka wiedza. Gdyby na początku brat nie pokazał gdzie jaka nuta leży na pięciolinii, nie wiedziałbym nigdy o co w tym chodzi. Na początku stopniowo będę przekazywał ci wiedzę, po kolei, abyś szedł po kolei krok za krokiem do swego sukcesu. Ja te postawy ci podam w kolejnych postach lub w kursach które się pojawią niebawem.
  • Bardzo ważne są początki. Początki twojej gry są bardzo ważne. Ważne jest abyś nie popełniał jakichś błędów grając na instrumencie. Jakikolwiek to by nie był instrument musisz na to uważać. Jest to rzeczą ważną, gdyż grając źle wpadasz w nawyk, a sam wiesz dobrze jak ciężko wyjść z czegoś co jakby stało się nałogiem. Więcej na ten temat będę opisywał w kolejnych postach.Jeśli chciałbyś być na bieżąco informowany o nauce gry na keyboardzie zapisz się poniżej.

Imię:
Adres email:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz