wtorek, 29 stycznia 2013

Tego jeszcze nie było! ! ! Oferta specjalna

                                         

zobacz

http://adf.ly/1iZaa2

Zapewne zastanawiasz się, co kryje ten intrygujący temat postu. Już mówię o co chodzi. Jak wiesz z pośród wielu dostępnych filmików i materiałów do nauki gry na keyboardzie dostępnych za darmo nagrany został przeze mnie kurs, który znajduję się tutaj i jest on płatny. Tak jak w opisie przypomnę, że ten kurs zawiera informację za którą ja osobiście ucząc się prywatnie musiałem zapłacić kilkakrotnie więcej. Ty natomiast udostępniając sobie ten kurs masz możliwość zatrzymania go sobie już na stałe i stale powracać i przypominać zapomniane kwestie.

Do czego zatem zmierzam. Kiedy sam wcześniej szukałem jakichś kursów, które chciałem nabyć uniemożliwiało mi to, że trzeba było posiadać konto bankowe. Niestety nie miałem konta, przez co nie mogłem nabyć tego kursu. Dlatego mając świadomość tego, że ty również możesz posiadać taki problem już spieszę Ci z pomocą. :)

Do 3.02.2013 r. masz możliwość nabycia kursu w inny sposób, a do tego otrzymać jeszcze coś gratis. Na czym to polega? Polega to na tym, abyś bezpośrednio do mnie napisał na pocztę nauka@vp.pl, że chcesz skorzystać z takiej usługi i wtedy ja podam Ci treść SMSa i numer na który masz wysłać go. Kurs o którym tu wspomniałem kosztuje 27zł. Natomiast wysyłając SMSa koszt będzie wynosił od 20zł do 25zł. Wystarczy, że wyślesz SMSa i podasz wtedy mi kod dostępu, który zostanie ci odesłany.

Dzięki tej usłudze wystarczy, że posiadasz pieniądze na swoim telefonie(gdzie zawsze łatwiej kupić kartę niż specjalnie zakładać konto), a do tego otrzymujesz dodatkowo podkład do piosenek w formacie .mid, który np. może przydać Ci się do twojego klawisza.

Ważne. Ta opcja dostępna jest tylko dla pięciu pierwszych osób. Dlatego gdy tylko odczytasz ten post pisz na e-mail nauka@vp.pl i ciesz się dostępem do kursu, dzięki któremu będziesz potrafił zagrać o wiele więcej utworów.

2 komentarze:

  1. Jest już jedna osoba. Pozostały jeszcze cztery miejsca.

    OdpowiedzUsuń
  2. pytanie nie na temat: 12 lat grałam na fortepianie, chcę kupić keyboard - jaki wybrać, czym się sugerować?

    OdpowiedzUsuń