sobota, 19 stycznia 2013

Nowe wyzwania w Nowym Roku


Witam po bardzo długiej przerwie wszystkich odwiedzających bloga. Minęło już sporo czasu i nadal dostaję mnóstwo wiadomości na skrzynkę pocztową, w której
bardzo miło czyta mi się wasze wiadomości. Dzięki temu widzę, że jest bardzo dużo osób, których marzeniem jest nauka gry na klawiszach. Chociaż odrobinę, aby tylko potrafić zagrać jakiś swój ulubiony kawałek. Dla tego tym bardziej widzę, że nie mogę tak łatwo sobie odpuścić z dalszą kontynuacją nauki gry na keyboardzie. Chociaż ten czas przerwy był spowodowany brakiem czasu, gdyż pojawiło się wiele innych obowiązków. A także już nie długo przede mną ważny egzamin dojrzałości a mianowicie Matura, do której też jest sporo przygotowań. :)

Podczas tej dłuższej przerwy dostałem dużo wiadomości z pytaniami na które mogłem nie odpowiedzieć. Dlatego chciałbym abyś teraz ponownie po przeczytaniu tego postu powtórzył swoje pytanie, na które nie otrzymałeś odpowiedzi, a ja odpowiem na nie. Chciałbym właśnie, aby pytania pojawiały się do końca tygodnia czyli do 27.01.2013.

A zatem rozpocznijmy ten Nowy 2013 r. z nowymi postanowieniami, wyzwaniami i dążmy do wyznaczonych przez nas celów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz