sobota, 16 kwietnia 2011

Kolejne piosenki i materiały do twojej dyspozycji

Przedstawiam Ci, kolejne łatwe utwory, które są dla Ciebie ćwiczeniem do coraz lepszej i pewnej gry. Kurs możesz całkowicie za darmo obejrzeć wchodząc na ten link oraz zapisując się na ten kurs musisz wpisać kod rabatowy PIOSENKI Przejdź do darmowego kursu

5 komentarzy:

 1. mam pytanie czy z tych akordów można się uczyć http://www.beseder.pl/?akordy,22

  OdpowiedzUsuń
 2. o i jeszcze iedno pytanie czy akordy można grać na wszystkich oktawach??

  OdpowiedzUsuń
 3. Tzn. link, który podajesz tam są podane nawet bardzo szczegółowe akordy, które na początku są zbędne. Bo w takich podstawowych początkowych utworach i tak nie są one używane więc po co sobie nimi zawracać głowę. Tutaj są podane również akordy, które zapewne zauważyłeś w innej postaci niż ja pokazywałem na kursie. Na kursie podałem taki najłatwiejszy przewrót akordów, który ułatwia nam odnajdowanie ich.

  Co do tego, czy można grać akordy na wszystkich oktawach? Jeśli gramy jakiś utwór i lewą ręką gramy akordy gdzie pokazuję to na kursie to wtedy to całe brzmienie się będzie zmieniać. Natomiast jeśli wszystko przeniesiesz np. o oktawę to wtedy już nie będzie się to razem, że tak powiem kleić do siebie. Dlatego akordy tak samo jak i akompaniament jest wykonywany bliżej lewej strony keyboardu.

  Oczywiście są pewne wyjątki, bo są możliwości w keyboardach, gdzie można to wszystko przesunąć w prawą stronę jak nam się to podoba i wtedy te akordy możemy zagrać w kilku miejscach i całe brzmienie będzie się zmieniało.

  OdpowiedzUsuń
 4. chodzi o to że te akordy co je dałem są na oktawie małej przynajmniej tak mi się wydaje?

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, bo chodzi o to, że podane jest z jakich dźwięków składa się dany akord. No i te przykłady są podane nie w oktawie małej, ale w oktawie razkreślnej :)

  OdpowiedzUsuń