czwartek, 14 kwietnia 2011

Jak w 20 minut zdobyć podstawową wiedzę, która umożliwi Ci zagranie setek piosenek

 Dostałem trochę wiadomości w których uczniowie pisali, że kurs, który robię miał być darmowy. Chciałbym dokładnie sprecyzować to, co pisałem wcześniej. Mówiąc, że robię ten kurs za darmo, miałem tutaj na myśli
właśnie te pierwsze 3 kursy trwające ponad godzinę, które każdy po zapisaniu się na listę miał do nich pełny dostęp. A to, że pojawił się pierwszy kurs wystawiony do sprzedaży to nie znaczy, że kolejne kursy oraz nauka będzie też płatna. A zatem jeśli chcesz przekroczyć ten etap, na którym jesteś obecnie zapraszam jednak do nabycia tego kursu, aby móc jak najszybciej robić coraz większe postępy.


Pytanie które jest zawarte w tytule to pytanie, które jest być może niewiarygodne dla Ciebie, że po nabyciu  szkolenia, które trwa do 20 minut można nauczyć się grać setki piosenek.

Mogę Ci zagwarantować, że po obejrzeniu tego kursu ucząc Cię dalej będziesz potrafił zagrać mnóstwo piosenek, utworów. Co jest głównym sekretem tego kursu? Sekretem jest to, że musisz opanować praktycznie tylko te rzeczy. które przedstawiam Ci w punktach, aby zagrać tyle piosenek. Te różne znaki o których mówię w kursie są to podstawy, które występują prawie w każdym zapisie nutowym. Więc można powiedzieć, że po tym kursie możesz przejść do dosyć wysokiego poziomu w graniu.

WIEDZA Z KURSU + CORAZ LEPSZE CZYTANIE NUT = GRANIE SETEK PIOSENEK

Czyli jak sam widzisz masz największą i najlepszą okazję, która nigdzie nie jest dostępna. Kurs który do końca tygodnia wraz z rabatem możesz nabyć za 13 zł sprawi, że zrobisz wielki postęp. I tak jak pisałem wcześniej zawsze masz kontakt ze mną.

A zatem zapraszam Cię do tego kursu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz